Kontrolór kvality na jednu zmenu

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť pre tvoju kariéru. U nás nájdeš dynamické prostredie, kde môžeš rásť a rozvíjať svoje schopnosti. Veríme v potenciál každého jednotlivca a poskytujeme príležitosť pracovať na inovatívnych projektoch v tíme skúsených profesionálov. Ak hľadáš miesto, kde ťa ocenia, kde sa môžeš neustále učiť a vyrastať, pridaj sa k nám a spoločne budujme úspešnú kariéru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Medzioperačná kontrola vo výrobe (dodržiavanie pracovných a technologických postupov počas výrobného procesu, kontrola dokumentácie, vizuálna kontrola rozpracovaného výrobku )
  • Kontrola elektro-výrobkov (prevedenie, správnosť a funkčnosť komponentov, kabeláž trasovanie- označenie vodičov ,kontrola lisovaných spojov, pripojenie a označenie ochranných svoriek, označenie konektorov, poistiek, blokov a iné )
  • Vytváranie dokumentácie – protokoly, osvedčenia a zápisy v internom informačnom systéme
  • Kontrola finálnych výrobkov
  • Napäťové skúšky podľa daných technických podmienok
  • Skúšky a merania izolačného odporu podľa daných technických podmienok
  • Vytváranie Upozornení kontroly – návrh na úpravu ,opravu dokumentácie v IS
  • Riadenie nezhodného produktu – riešenie nezhody – 8D report

Čo od teba požadujeme:

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

nie sú požadované

Prax

3 roky

Ďalšie požadované zručnosti::

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • PODMIENKOU je elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508 / 2009 Z. z.- § 22 a vyšší
  • znalosť čítania schém zapojenia
  • skúsenosti v oblasti kvality, elektrotechnickej montáže
  • schopnosť učiť sa
  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • tímový hráč

Vodičksý preukaz: B

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Word – Mierne pokročilý
  • Microsoft Excel – Mierne pokročilý

Informácie o pracovnej pozícii

Miesto výkonu práce

Nová Dubnica

Mzda

1 500 EUR/mesiac
Mzda je predmetom obojstrannej dohody na základe plnenia kvalifikačných kritérií a môže byť po skúšobnej dobe prehodnotená.

Termín nástupu

dohodou

Druh pomeru

plný úväzok

Chceš pracovať s nami? Daj nám o sebe vedieť!

Chceš sa stať súčasťou tímu, ale nenašiel si tú správnu pozíciu? Pošli nám životopis a ukáž nám, čo sa v tebe skrýva!